Sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu augustā piedāvājam apmeklēt 8 bezmaksas vingrošanas nodarbības jaunajiem vecākiem kopā ar mazuli, kurš nav sasniedzis viena gada vecumu.


Nodarbības saturs ir veidots tā, lai tiktu veicināta ne tikai fiziskā labsajūta, bet arī emocionālā jeb mentālā – tādējādi nodarbības dalībniekiem uzlabojot gan fizisko, gan mentālo veselību. Šī holistiskā pieeja ir īpaši svarīga mazuļiem pirmajā dzīves gadā, jo tā veicina bērna attīstību (gan fizisko, gan emocionālo). Galvenais mērķis – vispārējā veselības stāvokļa uzlabošana; mijiedarbības un saiknes veicināšana starp vecākiem un mazuli.


Vingrošanas nodarbībās aicinām vingrot ne tikai mammām, bet arī tētiem.
Mammām piedāvājam vidējas slodzes treniņu visa ķermeņa tonizēšana, ņemot vērā pēcdzemdību periodā nepieciešamo, tikmēr tētiem piedāvājam vingrinājumus dažādu muskuļu grupām ķermeņa masas samazināšanai un labsajūtas uzlabošanai.

Nodarbības notiks sākot ar 12.augustu :

  • pirmdienās 12:00 / 14:00
  • trešdienās 12:00 / 14:00
  • ceturtdienās 12:00 /14:00

 

SVARĪGI!

Pieteikšanās nodarbībām, kā arī dalības atteikšana nodarbībai ir obligāta

 

Pieteikties nodarbībai iespējams rakstot uz info@vingrosev.lv vai zvanot 27766371(administrācija).

Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros.

 

 

Par VingroSev.lv

Fitnesa un veselības studija, kas kopš 2012. gada piedāvā dažādus pakalpojumus.
Atnāc pie mums un vingrosim kopā!

Kontakti


Fitnesa studija Vingrosev.lv | Ganību dambis 7A | Tālruņa nr. +371 27766371