Sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu tiek rīkotas BEZMAKSAS brīvdabas vingrošanas nodarbības Rīgas iedzīvotājiem dažādās pilsētas apkaimēs, kas tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros.

Mūsu treneru komanda gaida ikvienu interesentu uz stundu garu vidējas intensitātes nodarbību, kurā vingrinājumi tiek pielāgoti katra dalībnieka fiziskajai sagatavotībai. Šos brīvdabas vingrošanas treniņus var apmeklē neierobežotu reižu skaitu, kā arī pieteikšanās nodarbībām nav nepieciešama.

Nodarbībās aicinām piedalīties ne tikai pieaugušajiem, bet arī ģimenēm! 

 

SVARĪGI!

  • Nodarbību grafiks katru mēnesi VAR atšķirties (to var aplūkot www.veseligsridzinieks.lv).
  • Apmeklējot nodarbību katram dalībniekam nepieciešams OBLIGĀTI aizpildīt anketu (NB! anketu jāpilda DRUKĀTIEM burtiem), ko paredz projekta nosacījumi. Šajās anketās norādītie personas dati netiek izpausti trešajām personām (nosacījumi izklāstīti arī anketu saturā)! Neievērojot šo punktu, dalība nodarbībās nav iespējama.
  • Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieki piekrīt, ka pasākuma laikā var tiks uzņemtas fotogrāfijas un video, kas var tikt publicēti mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv un Rīgas domes Labklājības departamenta sociālo tīklu kontos.

 

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā variet zvanīt “VingroSev.lv” administrācijai 27766371 vai rakstīt uz e-pastu info@vingrosev.lv .

 

Tiekamies nodarbībās!

Par VingroSev.lv

Fitnesa un veselības studija, kas kopš 2012. gada piedāvā dažādus pakalpojumus.
Atnāc pie mums un vingrosim kopā!

Kontakti


Fitnesa studija Vingrosev.lv | Ganību dambis 7A | Tālruņa nr. +371 27766371